Všeobecné obchodné podmienky

Otváracie hodiny spoločnosti SUSHI+ sú denne v čase od 10:00 do 22:00.

Posledná možnosť prijatia objednávky je 20:30. Zákazník si môže vytvoriť objednávku online na webovej stránke www.sushiplus.sk alebo telefonicky na čísle 0911 314 777. Minimálna výška objednávky s využitím kuriéra je 10€. Pri osobnom odbere objednávky na našej prevádzke na Kúpeľnej 1 Vám poskytneme 10% zľavu z celkovej sumy objednávky. Zľavy nie je možné kumulovať a nevzťahujú sa na Denné menu, už zlacnený sortiment (Tip dňa) a nápoje.

Kompletný a aktuálny jedálny lístok spolu s cenami je na internetovej stránke spoločnosti SUSHI+. Ku každému baleniu sushi je priložená sójová omáčka, wasabi, nakladaný zázvor a paličky v primeranom množstve vzhľadom na veľkosť objednávky. K ostatným jedlám z teplej kuchyne sú priložené paličky, na požiadanie Vám vieme poskytnúť jednorázový plastový príbor.

Dodacie podmienky

Čas donášky závisí od veľkosti objednávky a lokality, kam má byť objednávka doručená. Odhadovaný čas donášky je aktualizovaný a zobrazený priamo v hlavnom menu stránky SUSHI+ DELIVERY, pri telefonickej objednávke odhadovaný čas donášky uvedie dispečer.

Cena za dopravu závisí od adresy doručenia. V prípade záujmu o dovoz mimo Bratislavy (blízke okolie) je nutné sa skontaktovať telefonicky s dispečerom a dohodnúť si podrobné podmienky, v tomto prípade je minimálna výška objednávky 40€ a suma za dovoz je účtovaná výškou 6€. V prípade, že objednávku nie je možné doručiť v komunikovanom čase, dispečer je povinný kontaktovať zákazníka a informovať ho o tejto skutočnosti a dohodnúť s ním ďalší postup.

Cenník za dopravu

Zóna č. 1 – zdarma - Staré mesto
Zóna č. 2 - 2,00 € - Horský park
Zóna č. 3 - 2,50 € - Nové mesto, Kramáre, Karlová Ves, Petržalka
Zóna č. 4 - 3,00 € - Dúbravka, Lamač, Rača, Ružinov, Jarovce
Zóna č. 5 - 4,00 € - Letisko, Devím, Vajnory, Vrakuňa
Zóna č. 6 - 6,00 € - Devínska nová ves, Záhorská Bystrica

Reklamácie

Podať reklamáciu je možné v priebehu celej doby otvorenej prevádzky, t.j. denne od 10:00 - 20:00 na telefónnom čísle 0911 314 777 alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Ak je reklamácia zistená priamo pri preberaní objednávky od kuriéra, ten následne kontaktuje dispečing a po objasnení skutočností dostane informácie, ako ďalej postupovať aby reklamácia mohla byť čo najrýchlejšie vyriešená k spokojnosti zákazníka. Všetky povinnosti predávajúceho ako aj práva spotrebiteľa a riešenie reklamácií sú uvedené v reklamačnom poriadku spoločnosti. Platba Pri doručení objednávky alebo pri jej prevzatí na prevádzke spoločnosti SHUSHI+ má zákazník možnosť platby nasledujúcimi spôsobmi: - hotovosťou - gastrolístkami - akceptujeme Ticket,

Adresa

SUSHI plus
Obchodná 10
Bratislava

mapka

Ako ku nám

Električka: 1,5,8 Poštová
Parkovanie: parkovacia garáž Tatracentrum

Kontakt

Tel: 02 546 404 23
Manager:  0911 640 523
Mobile: 0911 314 777
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Sociálne siete